Сб. Тра 18th, 2024
Цахіагійн Елбегдорж. Фото: скриншот з відеоЦахіагійн Елбегдорж. Фото: скриншот з відео

Експрезидент Монголії Цахіагійн Елбегдорж висміяв інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна, в якому він годину розказував, що “Україна історично належить Росії”. Колишній очільник Монголії виклав в соцмережі Х (раніше Твіттер) карту XIII століття. Як відомо, на той час більшість теперішніх російських територій належали Монгольській імперії.

Карту Цахіагійн Елбегдорж супроводив іронічним зверненням до російського диктатора. Монгольський політик попросив Путіна не хвилюватись, бо територіальних претензій наразі немає.

Після розмови Путіна. Я розшукав історичну карту Монголії. Не хвилюйся, ми — мирна і вільна нація”, — написав Цахіагійн Елбегдорж.

Нагадаємо, що Володимир Путін під час розмови з ексведучим Fox News Такером Карлсоном провів йому спотворений урок з історії. Російський диктатор постійно повторював, що “України ніколи не існувало”.

Слід зазначити, що актор Роберт Ву теж відреагував на скандальні заяви Путіна. Днями він заявив, що Росія повинна повернути Китаю Владивосток і величезну територію, окуповану понад 100 років тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *