Пн. Чер 24th, 2024
Такер Карлсон і Володимир Путін. Фото: скріншот із відеоТакер Карлсон і Володимир Путін. Фото: скріншот із відео

8 лютого ексведучий Fox News Такер Карлсон в рамках своєї поїздки до Москви взяв інтерв’ю у президента РФ Володимира Путіна. Майже 2 години російський диктатор розповідав про те, що Україна нібито розпочала війну, казав про денацифікацію і про те, як НАТО “надурило” Росію.

Путін розпочав розмову з уроку спотвореної історії. Він розповів Карлсону, що Україна нібито є “штучною державою, створеною волею Сталіна”. До речі, Карлсон після цієї розмови записав ролик, в котрому сказав, що півгодинний екскурс в історію від Путіна був дратівливим.

Казав голова країни-агресорки, що НАТО “обдурило” Росію після закінчення холодної війни, бо в 1991 році Америка обіцяла, що Альянс не розширюватиметься на схід, але після цього, продовжив Путін, було “5 операцій з розширення”.

Крім того, Володимир Путін заявив, що він розраховував, що Росія увійде до НАТО. Про це президент РФ прямо запитав у тодішнього президента США Білла Клінтона, коли той приїхав до Кремля. Але Клінтон, стверджує Путін, нібито відповів, що Росія на той момент не могла увійти до НАТО.

“Якби Клінтон сказав «так», процес зближення почався б, і зрештою це могло б статися”, — заявив Путін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *