Пн. Чер 24th, 2024
Олександр Лукашенко. Фото: з відкритих джерелОлександр Лукашенко. Фото: з відкритих джерел

Мінський режим в черговий раз підтверджує, що є співучасником військової агресії РФ проти України. Повідомляється, що українці, котрі довгий час проживають в Білорусі, стали все частіше стискатися з білоруським КДБ. Про це інформує Центр національного спротиву.

Останнім часом почастішали випадки з обшуками, допитами й різними “фільтраційними заходами”. Білоруські спецслужби намагаються залучити до співпраці українців і, навпаки, шукають інформаторів, партизанів, котрі працюють на перемогу України. У Центрі національного спротиву звертаються до місцевого підпілля з проханням продовжувати надавати інформацію про ситуацію у ворожій країні.

До речі, в цьому місяці білоруса, який прожив у Польщі 15 років, було затримано білоруськими агентами КДБ за “поширення екстремістських матеріалів”. Чоловік приїхав на батьківщину у гості, а потрапив за ґрати. Репресії проти свідомого населення, діячів опозиції та інакодумців у Білорусі посилилися після президентських виборів 2020 року, коли країною ширилися протести проти фальсифікацій Олександром Лукашенко результатів голосування. 

Нагадаємо, що у 2022 році нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що підтримує вторгнення в Україну. Глава Білорусі розміщав і продовжує розміщати російські війська і техніку на території своєї країни. Григорович офіційно не вступає у відкриту війну, але всіляко сприяє Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *