Ср. Лип 17th, 2024
Жозеп Боррель. Фото з відкритих джерелЖозеп Боррель. Фото з відкритих джерел

Громадяни ЄС повинні бути краще поінформовані про те, що означатиме мати «маріонетковий» уряд в Україні на прикладі Білорусі, якщо Росія захопить країну напередодні виборів в ЄС у червні.

Про це попередив Верховний представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель, зазначивши, що президент Володимир Путін наразі, схоже, не має наміру відступати, пише Euractiv.

«Росія йде до кінця. Президент Росії Володимир Путін не має наміру поступатися. На кону його політичне виживання», – сказав Боррель.

Путін «збирається йти до кінця і не проти пожертвувати своєю армією і своїм народом, оскільки він зазнає величезних матеріальних і людських втрат і не досягнув жодних значних територіальних успіхів», – додав глава дипломатії ЄС.

Відзначивши нездатність України скористатися контрнаступом на полі бою, оскільки вона зіткнулася з «потужною російською обороною», Боррель підкреслив нинішню «оборонну» стратегію Москви.

Під час свого візиту до Києва Жозеп Боррель передав Україні «сильне» послання солідарності, військової, політичної та фінансової підтримки з боку ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *