Чт. Лип 18th, 2024
Джо Байден. Facebook / Офіс Президента УкраїниДжо Байден. Facebook / Офіс Президента України

Президент Сполучених Штатів Джо Байден застарий для ще одного терміну в Білому домі, вважає переважна більшість американських респондентів.

Відповідне опитування провели для ABC News/Ipsos.

Згідно з опитуванням, 86% американців вважають, що 81-річний Байден занадто старий, щоб залишатися на посаді президента ще один термін. Водночас 59% опитаних заявили, що як Байден, так і колишній президент Дональд Трамп, якому 77 років, занадто старі, щоб обіймати найвищу посаду в країні.

Своєю чергою 27% сказали, що лише Байден є занадто старим, тоді як 3% сказали, що проблема з віком є лише у Трампа. Повідомляється, що в опитуванні взяли участь 528 дорослих осіб віком від 18 років, похибка вибірки становить близько 4,5%.

Опитування було проведене після публікації доповіді, де спецрадник Міністерства юстиції Роберт Гур висловився про проблеми Байдена з провалами у пам’яті.

Білий дім різко розкритикував доповідь, а сам Байден емоційно заявив, що з його «пам’яттю все гаразд».

Нагадаємо, вибори у Сполучених Штатах заплановані на 5 листопада 2024 року, а новий глава держави прийме присягу у грудні поточного року. Основними суперниками, швидше за все, стануть чинний глава держави Джо Байден та попередній президент Дональд Трамп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *