Пн. Чер 24th, 2024
Віцепрем’єрка України Ольга Стефанішина та єврокомісар Олівер Варгеї. Фото: X (Twitter) СтефанішиноїВіцепрем’єрка України Ольга Стефанішина та єврокомісар Олівер Варгеї. Фото: X (Twitter) Стефанішиної

Віцепрем’єр-міністерка України з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина взяла участь у переговорах з єврокомісаром Олівером Варгеї. На зустрічі обговорили кроки до вступу України до ЄС.

Про це Стефанішина повідомила у соцмережі Х.

За словами віцепрем’єрки, зустріч із Варгеї була продуктивною. За її результатами вдалось встановити структуру переговорів України з Євросоюзом. Також сторони домовилися про кроки введення чотирьох рекомендацій та старт перевірки відповідності українського законодавства до стандартів ЄС.

Також Стефанішина повідомила, що процедуру скринінгу законодавства розпочали. Як відомо, це обов’язкова умова під час прийому кандидатів на вступ.

Крім того, вдалось узгодити зустрічі в рамках перевірки законодавства. До того ж, політикиня повідомила і про початок роботи над реформами держуправління та правової сфери. Стефанішина переконана, що саме це й буде базою для переговорів про вступ.

Паралельно Єврокомісія ухвалила рішення про створення переговорних команд. У Києві мають призначити членів урядової команди, яка вестиме від імені України переговори про розширення ЄС.

На думку віцепрем’єрки, Україна може досягти успіху при виконанні усіх вищезгаданих задач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *