Ср. Лип 17th, 2024
Інвестор NAVI Мак Кріппа купує БЦ ПарусІнвестор NAVI Мак Кріппа купує БЦ Парус

Антимонопольний комітет України схвалив угоду про придбання бізнес-центру «Парус» Максимом Кріппою через компанію ТОВ «Ола Файн», яке контролюється через фонд «АРС Кепітал».

Експерти вважають, що цей дозвіл може відображати тенденції у розвитку бізнесу та інвестиційного клімату в Україні, що, в свою чергу, може вплинути на думку іноземних інвесторів про країну.

Згідно з пресслужбою АМКУ, власник «Парус Холдинг» бізнесмен Вадим Столар, який володів 80% акцій через фонд «Генеза», та його колишня дружина Інна Майструк, що володіла 20% через фонд «Стрім Інвестмент», погодилися з цією угодою.

«Парус Холдинг» контролює ТОВ «Передові технології плюс», власника торгово-офісного центру «Парус» у Києві.

За часів між 2005 і 2008 роками хмарочос «Парус» вважався найвищим у всій Україні, і навіть зараз цей бізнес-центр залишається сучасним та привабливим для корпоративних орендарів. Особливу увагу вони приділяють характеристикам будівлі.

Висота бізнес-центру становить 133,1 метрів, а разом з антеною – 149,5 метрів. У цьому будівлі є 33 поверхи. Перекриття в офісних приміщеннях можуть витримати навантаження до 250 кг/м². Бізнес-центр має два конференц-зали, розраховані на 40 та 100 делегатів відповідно.

На другому поверсі розташована їдальня, а на четвертому та тридцять першому – ресторани. Висота стель складає 3,10 метра. Загальна корисна площа поверхів становить 75 000 м², а площа будівлі – 300 676 м³.

Типовий офісний поверх орієнтовно має площу 1 168 м². Крім того, розташування цього бізнес-центру дуже зручне: всього за 3 хвилини можна дістатися до найближчої станції метро «Кловська», а за 4 хвилини – до «Палацу Спорту».

Ким є Макс Кріппа

Максим Кріппа, відомий український підприємець, здобув славу завдяки своїм успішним інвестиціям у різноманітні галузі, включаючи кіберспортивну команду NAVI та компанію GSC Game World.

Крім того, Максим Володимирович Кріппа є головним інвестором та власником ряду IT-компаній, кіберспортивних організацій, а також фірм, що спеціалізуються на нерухомості та розробці програмного забезпечення, серед яких NAVI, Maincast та інші.

Серед його численних проєктів особливе місце займає MK Foundation – благодійна організація, створена інвестором з метою надання підтримки українським військовим. Фонд не лише забезпечує матеріальну допомогу, а й активно сприяє зміцненню національної безпеки та обороноздатності. Він оперативно надає захисне обладнання та техніку для українських бригад на передовій, сприяючи підвищенню їх ефективності та безпеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *