Thu. Jul 18th, 2024
Укриття у готелі. Фото: скриншот з відео очільника МЗС ДаніїУкриття у готелі. Фото: скриншот з відео очільника МЗС Данії

В Україну з візитом прибув міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен. Офіційно його приїзд не анонсували. Однак стало відомо, що ніч на 26 січня політик провів в укритті в одному з українських готелів.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Instagram.

За словами очільника МЗС Данії, це його четвертий візит в Україну за час на посаді. Вночі окупанти обстрілювали Україну. Тож політик чув сирени та спустився вночі до укриття.

Рассмусен поділився, що укриття у готелі було цілком прийнятним — “з теплом і водою”. І хоча через загрозу від російських терористів не вдалося відпочити. Міністр підкреслив, що далеко не у всіх українців є такі умови для сховку.

Напередодні Рассмусен відвідував Молдову. Там він взяв участь у відкритті посольства Данії у Кишиневі. У такий спосіб планують посилити європейські перспективи для Молдови.

Примітно, що приїзд іноземного міністра в Україну ніяк не анонсували. “АрміяInform” припускає, що повідомлень не було з міркувань безпеки. Сам очільник МЗС Данії не позначав у дописі у якому з міст наразі перебуває.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *