Thu. Jul 18th, 2024
Система ППО Skynex. Фото: МілітарнийСистема ППО Skynex. Фото: Мілітарний

Як виявилось, небо над Україною вже захищає одна з систем ППО італійського виробництва — Skynex. Гендиректор компанії Rheinmetall Алессандро Ерколані повідомив, що розробку здійснили на замовлення німецького уряду.

Про це він розповів у інтерв’ю для Defense News.

Наприкінці 2022 року “міжнародний покупець” замовив дві системи ППО Skynex вартістю 186 млн доларів. Поставку запланували здійснити до настання 2024 року.

Однак схоже, що відома з мережі інформація не зовсім відповідає дійсності. Виходячи зі слів гендиректора італійського виробника Алессандро Ерколані, уряд Німеччини вже передав Україні одну з установок. Також очільник компанії запевнив, що Україна ефективно використовує Skynex. Другу систему планують передати у березні поточного року.

Система ППО Skynex призначена для захисту української критичної інфраструктури від російських дронів-камікадзе і крилатих ракет на коротких дистанціях. Вона складається з радара, який охоплює 50 км, командного центру і чотирьох гармат, обладнаних електрооптичними датчиками і радаром слідкування. Ці гармати можуть стріляти тисячею 35 мм снарядів за хвилину і влучати в цілі на дистанції до 4 км.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *