Wed. Jul 17th, 2024
Прапори ЄС біля парламенту. Фото: UnsplashПрапори ЄС біля парламенту. Фото: Unsplash

За словами віце-президента Європарламенту Ян-Крістофа Етьєна, Україна не може розраховувати на швидке приєднання до Європейського Союзу. Він вважає, що перед цим країна має дотриматися всіх критеріїв членства в ЄС.

Про це він повідомив у інтерв‘ю Nordwest-Zeitung.

Етьєн запевнив, що виступає за розширення ЄС. Однак політик наполягає на дотриманні усіх вимог до кандидата. З його слів прискорити процедуру вступу України неможливо, бо спершу країна має досягти верховенство права і вивести боротьбу з корупцією на належний рівень.

Водночас віцепрезидент Європарламенту вказав на те, що ЄС може активніше підтримувати Україну на її шляху перетворень. Варто зазначити, що на минулому тижні законодавство України почало проходити процедуру скринінгу.

По її завершенню Україні запропонують низку правок, після чого можуть стартувати переговори про вступ. Результати перевірки стануть відомі вже наприкінці зими.

До того ж, Єврокомісія ухвалила рішення про формування переговорних команд. Одна складатиметься Києвом і представлятиме уряд України, інша буде від ЄС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *