Wed. Jul 17th, 2024
Очільник ГУР Кирило Буданов. Фото: АрміяInformОчільник ГУР Кирило Буданов. Фото: АрміяInform

Очільник ГУР Кирило Буданов вважає, що російська агресія незабаром досягне своєї межі, що створить умови для українського наступу. На його думку цей вдалий момент для ЗСУ настане навесні.

Про це він розповів у інтерв’ю The Telegraph.

За словами очільника ГУР, наразі тон на полі бою задає РФ. Однак за прогнозами Буданова активність ворога піде на спад ранньою весною, бо тоді окупанти вичерпають свої сили у веденні наступу.

За словами Буданова, після завершення свого літнього контрнаступу Україна більше не проводила великих наступальних операцій. Зараз українські захисники перейшли до стратегії активного захисту і укріпляють тил.

Примітно, що таку ж інформацію повідомляли і західні союзники. Так, президент Чехії Петр Павел заявив, що Україна мусить перейти в оборону. Такий розклад сил пов’язаний з обмеженістю український ресурсів.

Естонський міністр оборони Ханно Певкур також заявив, що хоча наступні кілька місяців будуть непростими для ЗСУ, для Заходу зміна української стратегії вирішальна. За час доки Україна знаходиться в оборонній позиції, ЄС та США мають надати Україні якомога більше допомоги, аби контрнаступ став можливим, коли земля підсохне. 

Начальник ГУР також повідомив, що серед цілей російських окупантів райони Донецької та Луганської областей. Так, РФ одночасно наступає на Бахмут, Авдіївку, Лиман та Куп’янськ.

Буданов зазначив, що Росія навіть не наблизилась до цієї мети. Хоча і має незначний прорив поблизу Авдіївки, яка перебуває у частковому оточенні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *