Thu. Jul 18th, 2024
Білий дім. Ілюстративне фото: ХБілий дім. Ілюстративне фото: Х

У четвер, 1 лютого, спікер Палати представників США Майк Джонсон повідомив, що Сенат міг би відокремити пакет допомоги Україні від законопроєкту про захист кордонів, через який у парламенті тижнями тривають запеклі суперечки. Однак у Байдена заявили, що не планують просити Конгрес про таке.

Про це пише “Європейська правда”.

Сенат США продовжує роботу над законопроєктом про захист кордонів. Через суперечки щодо пунктів про безпеку рубежу з Мексикою у американському парламенті вже кілька тижнів точаться чвари. Для України цей законопроєкт надзвичайно важливий. Адже у ньому також йдеться про виділення нового пакету допомоги.

Спікер Палати предсавників Майк Джонсон заявив, що у Сенаті могли б відокремити допомогу Україні у окремий законопроєкт, аби більше не зволікати з цим рішенням. Однак, у Білому домі кажуть, що й мови про це не йде.

Так, речниця адміністрації президента Карін Жан-П’єр заявила, що розділення одного документу на два — це не те, чого прагне Байден. З її слів демократи хочуть аби фінансування національної безпеки США загалом збільшилось. Саме тому Білий дім зацікавлений у тому, щоб Сенат передав до Палати законопроєкт у тому ж вигляді.

За словами Жан-П’єр, просування пакету про допомогу Україні має відбутись у ході надзвичайно важливої дискусії сенаторів, у якій законотворці з’ясовують, що ще США мають зробити для безпеки власних кордонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *