Wed. Jul 17th, 2024
Олексій Потелещенко. Фото: соцмережіОлексій Потелещенко. Фото: соцмережі

Третього лютого в одному з закладів Лисичанська пролунав вибух. Російські пабліки мережею ширили список загиблих, який складався здебільшого з колаборантів. Тепер же стало відомо, що серед ліквідованих був зрадник Олексій Потелещенко — так званий міністр з надзвичайних ситуацій “ЛНР”. Про це пише “Суспільне”. 

За словами представників Лисичанської міської військової адміністрації, ресторан “Адріатик”, котрий місцеві називають пекарнею, окупанти використовували у своїх цілях — проводили там наради та застілля. Функціонувати заклад став вже після окупації міста. 

Серед ліквідованих місцеві мешканці впізнали прізвище чоловіка, який працював у створеній окупантами “податковій”. Підтвердили й смерть Фірсова, який в березні перейшов на сторону окупантів

Загинув і “депутат ЛНР” Іван Жушма, пише Денис Казанський. За його словами, колаборанти зібралися у ресторані з нагоди дня народження Жумши.

Нагадаємо, що окупаційна влада напередодні заявила, що удар прийшовся “по пекарні” і нібито загинуло 28 місцевих. Але приховати смерть гауляйтерів не вдалося. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *