Thu. Jul 18th, 2024
Прапор Норвегії. Фото: Getty ImagesПрапор Норвегії. Фото: Getty Images

Міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам закликав готуватися до потенційної війни з Росією. Такі події можуть стати реальністю навіть після завершення війни в Україні, впевнений політик. Його слова цитує норвезьке видання VG.

Міністр заявив, що в Росії не залишилось нічого: паростки демократії давно в усіх сферах життя знищені, свободи слова немає, як і немає свідомого громадянського суспільства. Невелику кількість росіян, які виступають проти авторитарного режиму й хочуть відстоювати свої права, відправляють за ґрати. Ба більше їх можуть кинути на передову як гарматне м’ясо

Бйорн Арільд Грам пояснив, що навіть після завершення російської-української війни загроза ескалації конфлікту Кремля з НАТО буде мати місце. Тому країни-члени Альянсу повинні бути готові, що Володимир Путін перегляне свої плани та місце розміщення своїх сил у відповідь на членство Фінляндії та Швеції в НАТО.

Насамкінець Грам заявив, що Норвегії необхідно збільшити інвестиції в національну оборону. З подібними заявами вже зверталися високопосадовці з Польщі й Румунії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *