Пн. Чер 24th, 2024
Воїн ЗСУ з дроном. Фото: SkyassistВоїн ЗСУ з дроном. Фото: Skyassist

До коаліції дронів, заснованої Україною та Латвією, приєднались ще дві країни. Розширення блоку дозволить зміцнити захист критичної інфраструктури України.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони України.

Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко нещодавно повідомила міжнародним партнерам про необхідність підвищення безпеки критичної інфраструктури за допомогою БпЛА та інших технологіях, якими можна керувати на відстані. За її словами, “воювати мають не люди, а технології”.

Створення коаліції дронів допоможе втілити цю концепцію. Черногоренко переконана, що застосування дистанційних технологій дозволить врятувати багато життів. Водночас посилення виробництва безпілотних систем сприятиме перетворенню армії на її сучаснішу кращу версію.

Таким чином під час візиту очільника Міноборони Латвії Андріса Спрудса була сформована коаліція дронів. Нині ж вона отримала нових учасників – Швецію та Велику Британію.

Це було оголошено Міністром оборони Швеції Полем Джонсоном на зустрічі Контактної групи з питань оборони України 23 січня. Велика Британія заявила про свою готовність не лише долучитися до коаліції, а й поділити лідерство з Латвією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *