Пн. Чер 24th, 2024
Військові тримають прапори Канади та України. Фото: МілітарнийВійськові тримають прапори Канади та України. Фото: Мілітарний

Уряд Канади ухвалив новий пакет допомоги Україні. На виділені з бюджету кошти планують придбати надувні човни, які пійдуть для військових операцій.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Канади.

Як відомо, Канада активно надає допомогу Україні із самого початку повномасштабної війни — на підтримку ЗСУ скерували 2 млрд канадських доларів. На цю суму придбали бронетехніку, САУ, стрілецьку зброю та снаряди. Також саме завдяки Канаді близько 40 тисяч українських захисників пройшли навчання.

Водночас партнери дбають і про безпеку українців та допомагають у гуманітарному розмінуванні. Так, у листопаді 2023 року Канада надіслала сучасний роботизований комплекс DIGITAL VANGUARD–S, який може дистанційно проводити операції.

Нині ж канадські друзі оголосили про новий пакет військової допомоги на 14,5 млн доларів. Цю суму виділили на закупівлю жорстко-корпусних надувних човнів.

Усі судна обладнані системами зв’язку, навігації та виявлення. Таким чином з їх допомогою можна буде не лише перевозити військових та вантажі, а й проводити морські та розвідувальні операції, рятувальні пошуки.

Всього Україні передадуть 10 таких човнів. Також уряд Канади обіцяє організувати навчання для українських воїнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *