Пн. Чер 24th, 2024
Голова ВР Р. Стефанчук та президент Фонду Жана Фреско для Європи П. КоксГолова ВР Р. Стефанчук та президент Фонду Жана Фреско для Європи П. Кокс

Очільник Верховної Ради Руслан Стефанчук зустрівся із президентом Фонду Жана Моне для Європи Петом Коксом. Під час заходу обговорили інтеграцію України до ЄС.

Про це йдеться на сторінці ВР у Фейсбуці.

Як відомо, Пет Кокс раніше очолював Європейський парламент. Нині ж він є президентом Фонду Жана Моне для Європи. На зустрічі з Коксом голова ВР Руслан Стефанчук обговорював євроінтеграцію України. З його слів саме Рада є одним з ключів до виходу українського законодавства на європейський рівень. Стефанчук переконаний, що парламент України зможе здійснити метаморфози відповідно до кращих практик Європи та стати підзвітним, ефективним та прозорим інститутом.

Окрім того, політики не оминули в розмові і теми допомоги Україні. В першу чергу санкцій проти РФ. За результатами зустрічі Стефанчук повідомив, що у ЄС вже працюють над 13-им пакетом. Голова ВР наголосив, що важливо аби Росія була не здатна обійти нові обмеження.

Також Стефанчук повідомив Коксу про складну ситуацію України — без допомоги виграти війну не вдасться. Тож, зі слів очільника парламенту, партнери мають об’єднати зусилля довкола військової, гуманітарної й фінансової підтримки. Таким чином політик висловив сподівання на ухвалення ініціативи Ukraine Facility та допомоги від Європейського Фонду миру. Лише так, Україна зможе отримати фінансову допомогу у найближчі місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *