Президент США Дональд Трамп та президент України Володимир Зеленський можуть зустрітися вже найближчим часом. Принаймні, про це заявляє речниця Білого дому Керолайн Левітт, пише 7day.com.ua з посиланням на censor.net.
Зустрінуться, аби підписати угоду про рідкісноземельні мінерали
Керолайн Левітт зауважила, що Трамп та Зеленський готуються до зустрічі щодо угоди про рідкісноземельні мінерали. Також речниця Білого дому підкреслила, що підписати угоду про рідкісноземельні мінерали буде правильним рішенням. Адже американські платники податків зробили багато для України.
Нагадаємо, що Трамп хоче укласти угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні. Все це в обмін на гарантії безпеки.
Також за словами Трампа, Україна зірвала підписання попередньої угоди. Саме тому адміністрація США передала українським чиновникам “покращений проєкт” угоди про рідкісноземельні мінерали.
А ось Зеленський зазначив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за умови наявності гарантій безпеки для України. За словами Зеленського, документ ще не готовий до підписання.
Як пише видання 7day.com.ua, США запропонувала Україні новий варіант угоди щодо корисних копалин.