Mon. Jul 15th, 2024
Машина для дистанційного розмінування MV-10. Фото: Суспільне СумиМашина для дистанційного розмінування MV-10. Фото: Суспільне Суми

Під час візиту в Україну голови Європейського парламенту Жозепа Борреля Державна спеціальна транспортна служба України отримала систему розмінування DOK-ING MV-10. Про це повідомив представник зовнішньої дипломатичної служби ЄС Пітер Стано.

“Оператори з розмінування беруть на себе надзвичайно небезпечне, але важливе завдання щодо очищення звільнених земель від смертоносних мін, залишених російськими агресорами. Для нас велика честь зробити роботу українських саперів безпечнішою та ефективнішою за допомогою цього європейського обладнання. Разом ми можемо допомогти врятувати життя та зробити свій внесок у краще майбутнє України”, — зазначив Жозеп Боррель.

Нагадаємо, раніше речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий повідомляв, що на розмінування України піде 10 років. А міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко казав, що при наявності необхідного обладнання та достатньої кількості саперів за 10 років можна розмінувати 80% небезпечної території. Звичайно, це не точний прогноз, а попередні підрахунки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *