Ср. Лип 17th, 2024
Пані посол Бріджит Брінк та заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд. Фото: Х/Бріджит БрінкПані посол Бріджит Брінк та заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд. Фото: Х/Бріджит Брінк

У середу, 31 січня, в Україну прибула заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд. Посадовиця запланувала одразу кілька зустрічей на підтримку українців.

Про це повідомила пані посол США в Україні Бріджит Брінк у соцмережі Х.

Від початку повномасштабного вторгненні заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд вже вдруге відвідує Україну. Тоді Нуланд висловила однозначну підтримку у боротьбі з російською агресією.

Місією Нуланд і цього разу буде оголошення американських меседжів щодо допомоги Україні. Адже як відомо у Конгресі США досі не дійшли згоди і пакет допомоги вже затримався на кілька місяців. Тож для американських партнерів важлило демонструвати позицію, аби за застереженнями Блінкена, не надсилати Європі хибних сигналів про те, що Штати нібито не хочуть боротись за свободу і демократію.

Таким чином Нуланд матиме кілька зустрічей на різних рівнях. Так, представниця Держдепу США обговорить російську збройну агресію із керівництвом держави, учасниками бойових дій та представниками громади, щоб продемонструвати незламність обох країн у боротьбі з окупантами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *