Чт. Лип 18th, 2024
Ріші Сунак та Олаф Шольц. Фото: Global Look PressРіші Сунак та Олаф Шольц. Фото: Global Look Press

Лідери ЄС, зокрема прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та канцлер Німеччини Олаф Шольц, розкритикували інтерв’ю президента РФ Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону. 

Так, Шольц назвав заяви Путіна “глузуванням з реальних дій, скоєних Росією в Україні”, а Сунак сказав, що теза очільника Кремля, що “війна в Україні є результатом розширення НАТО” — “смішна”. На слова лідерів ЄС відреагував і заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв.

В Telegram Медведєв викотив допис, в котрому вдався до звичних йому образ. Він зазначив, що лідери держав не висловлюються на тему інтерв’ю їхніх колег з інших країн, бо “це не царська справа”. Тому він здивований, що “два найбільших політики сучасності” прокоментували заяви Путіна.

Дивний британець Сунак і чистокровний фріц Шольц стали навперебій оцінювати інтерв’ю російського президента Такеру Карлсону. І це їм не так і аргументи не ті, і взагалі нічого не подобається. Що тут скажеш? Відбулося точне влучення ліків у ціль, коли в окремих лідерів західного світу стався затяжний рідкий пронос”, — написав Медведєв.

Він додав, що Путін провів відмінний урок з російської історії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *