Пн. Чер 24th, 2024
Дональд Трамп й Анджей Дуда. Фото: ZIK/EPA/UPGДональд Трамп й Анджей Дуда. Фото: ZIK/EPA/UPG

Анджей Дуда, глава Польщі, вважає, що експрезидент США Дональд Трамп може покласти край війні в Україні протягом 24 годин, якщо його знову оберуть президентом на осінніх виборах цього року. За його словами, російський диктатор Володимир Путін не наважиться вступати в конфлікт з Польщею та іншими країнами НАТО.

Під час свого візиту до Руанди 7 лютого польський керівник сказав на пресконференції, що Трамп завжди дотримується своїх слів.

«За своїм досвідом співпраці з президентом Трампом я можу стверджувати: він дотримувався своїх обіцянок. Тому коли він давав мені якесь зобов’язання, я міг бути впевненим, що воно буде виконано», – заявив Дуда.

Він також підкреслив, що «Трамп відповідальний за все, що він каже».

У своїй передвиборчій кампанії в березні 2023 року Дональд Трамп заявив, що якщо його оберуть президентом США на виборах 5 листопада, він «зупинить війну Росії проти України за одну добу».

Він також сказав, що дав би Росії можливість анексувати частину українських земель, щоб «запобігти війні».

У відповідь на ці слова Володимир Зеленський запропонував Трампу відвідати Україну. Він стверджував, що за 24 хвилини він доведе лідеру республіканців безглуздість угод з російським диктатором. Але Трамп відмовився від запрошення, мовляв, через небажання «створювати конфлікт інтересів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *