Сб. Тра 18th, 2024
Олексій Данілов, Фото: УкрінформОлексій Данілов, Фото: Укрінформ

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки та оборони, поділився своїми очікуваннями щодо майбутньої долі України у конфлікті з Росією, якщо до Білого дому повернеться Дональд Трамп.

Він розповів про це в інтерв’ю виданню “Бабель”.

За словами Данілова, Сполучені Штати не припинять надавати допомогу Україні, а ситуація в Європі змінилася на краще після 24 лютого 2022 року.

Він нагадав, що в Європі стало більше країн, які входять до НАТО. Зокрема, йдеться про Фінляндію та Швецію, яка опинилася за крок від членства в Північноатлантичному Альянсі.

Секретар Радбезу впевнений, що Україна не зазнає жодної катастрофи, незалежно від того, хто очолить США. Данілов переконаний, що подібні питання ображають українців, адже складається враження, що саме існування нашої держави залежить від прізвища американського президента.

Нагадаємо, вибори у Сполучених Штатах заплановані на 5 листопада 2024 року, а новий глава держави прийме присягу у грудні поточного року. Основними суперниками, швидше за все, стануть чинний глава держави Джо Байден та попередній президент Дональд Трамп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *